IZDEVNIECĪBA

DOMU PĒRLES

 • Skaitlisks ieskats 2018. gadā padarītajā

  Lai arī šobrīd ir decembra sākums un iespējams ir mazliet pāragri runāt par gadu kā noslēgušos. Tomēr izdevniecībā "Domu pērles" kārtējais gads ir gandrīz noslēdzies. Un kamēr tipogrāfija vēl strādā pie pēdējiem pasūtījumiem, tikmēr vēlos izstāstīt par 2018. gadā paveikto.

  Protams, līdz 2019. gadam vēl 26 dienas, tomēr nākošā gada plānotājā jau netrūkst ierakstu ar norādēm par darbiem, kas būs jāpagūst.

  Nu ko? Ķeramies klāt skaitļiem! Tā tad - kāds ir bijis šis gads izdevniecībai "Domu pērles"!

 • Kas ir laminējums?

  Netrūkst autoru, kas man jautā - kas ir laminējums un kam tas ir vajadzīgs.
  Jā, jā - runa jau atkal ir par grāmatām. 
  Šoreiz stāsts būs īss, bet piemēri caur bildēm ļoti labi saprotami! 
  Laminējums ir tāda kā aizsargplēvīte vākam, lai tas tik ātri nenodiltu.
  Cik pati esmu redzējusi – runa nav pat par to nodilumu, kas var rasties "kaut kad...", bez šīs laminējuma plēves, grāmatiņas vāks locīts, lai pielīmētu pie iekšlapām jau paver visai nebaudāmu skatu (baltas locījuma vietas)...
 • Lielākie izdevēji pēc izdoto grāmatu skaita 2017. gadā

  Pēc LNB.lv apkopotajiem datiem, 2017. gadā Dace Solovjeva, kas pārstāv izdevniecību "Domu pērles" ieņem 7. vietu, pēc izdoto grāmatu skaita.

 • Skaitliskais ieskats 2017. gadā padarītajā

  Lai arī šobrīd ir decembra vidus un iespējams ir mazliet pāragri runāt par gadu kā noslēgušos. Tomēr projektā - izdevniecībā "Domu pērles" 2017. gads ir noslēdzies jau decembra sākumā, kad tipogrāfija paziņoja pēdējo pasūtījumu realizācijas datumu un oficiāli pēc dažām dienām paziņoja dienu, pēc kuras grāmatas paspēt izdot šogad vairs nav reāli iespējams.


This website is created and hosted by Website.com's Site Builder.